אינטרקום אלחוטי

מערכת אינטרקום אלחוטי היא מערכת המבוססת על תקשורת אלחוטית ללא כבלים בין יחידות האינטרקום השונות ובינן לבין בסיס המערכת. תצורת מערכת אינטרקום אלחוטית מאפשרת גמישות רבה בהתקנה של המערכת ללא צורך בביצוע עבודות תשתית להנחת הכבלים, וכן מאפשרת רמה פונקציונליות גבוהה יותר עם אפשרויות חיבור של המערכת למערכות משיקות נוספות כמו מערכת אזעקה, מערכת המצלמות, ואפילו טלפונים ניידים, וזאת באמצעות תקשורת אלחוטית טהורה.

 

מערכות אינטרקום אלחוטיות בתדר גבוה

י.מ. מערכות אזעקה מציעה מגוון רחב של מערכות אינטרקום אלחוטי שאינן מוגבלות במספר היחידות הניתנות לחיבור למערכת המרכזית. כל התקשורת האלחוטית מתבצעת על תדרים גבוהים בדומה לטלפונים אלחוטיים ביתיים מה שמבטיח גם רמת אבטחה גבוהה. על פי הצורך ניתן לייצר ממשקים למערכות חכמות נוספות בבית, וכן להוסיף הצפנה על מנת לשמור על רמת בטחון שדה גבוהה.

 

כל הייעוץ המקצועי, התקנת אינטרקום פשוטה ואחריות מלאה

בי.מ. מערכות אזעקה תוכלו לקבל ייעוץ מקצועי מקיף וכולל אודות מערכות  אלחוטי, להתרשם ממגוון מערכות של מותגי התקשורת המובילים בעולם, וליהנות מאחריות מלאה הן על העבודה והן על המערכת עצמה. אתם מוזמנים להגיע אלינו לפגישת היכרות בה נעניק לכם סקירה מלאה על המערכת, נבצע הדגמה בזמן אמת, וניתן לכם את כל המידע לגבי תהליך ההתקנה הפשוט הכרוך בהתקנת המערכת, כמו גם את כל המחירים למערכות השונות המוצעות על ידנו.

050-8767647 | 03-9731461 

עקבו אחרינו ב -

073-7406070​​