מצלמות אבטחה אלחוטיות​

מצלמות אבטחה אלחוטיות הן מצלמות שמבצעות את התקשורת שלהן עם בסיס המערכת באמצעות תקשורת אלחוטית בתדר גבוה. המשמעות היא אדירה בכל הקשור להתקנת המערכת, ליכולת שלה להתחבר למערכות משיקות נוספות, ולמגוון הפונקציות שניתן לקיים באמצעותה. בעוד שמערכת קווית דורשת הקמת תשתית של כבלים אל כל אחת מן המצלמות, מערכת אלחוטית דורשת רק את קביעת המצלמה על הקיר, ובזה נגמר העניין.

 

עיבוי של מערכות קיימות או התקנת מערכות חדשות

התקשורת האלחוטית מתבצעת בצורה מתוחכמת המאפשרת להעביר כמויות דאטא בקצבים גבוהים מאוד, לפענח אותן במוח המערכת, ולהציג אותן בזמן אמת על גבי מסך משולב, ו/או לאחסן אותן בזכרון המערכת. בי.מ. מערכות אזעקה תוכלו להתרשם ממגוון רחב של מצלמות אבטחה אלחוטיות חדישות שאותן תוכלו להוסיף למערך מצלמות קיים, או לבנות מערך מצלמות חדש, בעלויות כמעט אפסיות של התקנה, ביחס לעלויות התקנה של מערכת קווית.

 

התקנה וחיבור למערכות משיקות

אנשי המקצוע של י.מ. מערכות אזעקה עומדים לרשותכם על מנת לספק לכם את כל המידע אודות המערכות האלחוטיות, רמת ההגנה והבטיחות שלהן, רמת היעילות והאופן בו ניתן לחבר אותן למערכות משיקות אחרות כמו מערכת אזעקה, מערכת בקרת כניסה, מערכות חכמות לבית חכם ואפילו טלפונים חכמים. אנו נסייע לכם להתאים את המערכת לצרכים שלכם, וכן נבצע עבורכם התקנה של המערכת עם אחריות מלאה על כל החלקים ועל העבודה עצמה.

050-8767647 | 03-9731461 

עקבו אחרינו ב -

073-7406070​​