מצלמה נסתרת זעירה

מצלמה נסתרת זעירה הוא מונח גג למצלמות זעירות שאותן ניתן להסוות במגוון רחב של אמצעים אחרים על מנת לייצר סביבה המאפשרת צילום ללא ידיעה של המצולמים או של אנשים בסביבה בכלל. הצורך במצלמה כזאת יכול להיווצר במגוון מצבים וממגוון סיבות, החל מחנות המעוניינת לקיים בקרה על ההתנהלות בחנות, מבלי לעורר חשש או אנטגוניזם בקרב הלקוחות, וכלה בעבודות בילוש פרטיות או מקצועיות בהן נדרשת לכם יכולת תיעוד ללא ידיעת הצד השני.

 

הסוואת המצלמה באביזרים היקפיים

מצלמה נסתרת זעירה יכולה להיות משולבת במגוון אמצעים מכילים כדוגמת שלט של רכב, משקפי שמש, תיק צד, כיס בחולצה או כל אביזר או אמצעי אחר שיכול להכיל את אותה מצלמה מבלי לחשוף אותה. סוג המצלמה המדוייק לה אתם זקוקים, והאופן הטוב ביותר להסוות אותה במרחב הם כמובן שיקולים מקצועיים שאותם אתם רוצים לבחון בסיוע אנשי מקצוע אותם תוכלו למצוא בי.מ. מערכות אזעקה.

 

כל מה שאתם צריכים כדי לצלם בסתר

מציעה לכם מגוון רחב של אמצעי אבטחה, מצלמות, אינטרקום, תקשורות ואזעקה, ובכלל זה גם שלל סוגים של מצלמות נסתרות זעירות. אנשי המקצוע שלנו יסייעו לכם לבחור את דגם המצלמה המתאים לכם ביותר, יסייעו לכם להבין על האופן בו מתבצע הצילום, איכות הצילום ואחסון המידע המצולם, ויסבירו לכם על אופן השימוש במצלמה, והאופן בו תוכלו להסוות אותה בצורות שונות ויצירתיות.

050-8767647 | 03-9731461 

עקבו אחרינו ב -

073-7406070​​