מערכת מצלמות אבטחה לבית​

מערכת מצלמות אבטחה היא מערכת רוחבית המיועדת לרשת את הבית בשורה של מצלמות אבטחה המעניקות תמונה מלאה של הקורה בתוך הבית או בסביבתו, או שניהם גם יחד, לבחירתכם במטרה ליצור מעגל אבטחה והתראה יעיל ואפקטיבי בכל עת, בכל שעה ובכל תנאי אור ומזג אוויר. מערכות אלה מבוססות על סט שלם של מצלמות המחוברות אל בסיס המערכת בו מבוצעות כל פעולות השליטה במצלמות, קליטת המדיה ושמירתה וניהול פעילות המצלמות בהתאמה אישית מלאה.

 

שליטה מלאה במערך הצילום הביתי

במסגרת התקנת מערכת  יש באפשרותכם להגדיר בדיוק את צרכי האבטחה בכל חלק של הבית, ובהתאם לכך לקבוע גם את סוג המצלמה (מצלמה קבועה או ברת שליטה מרחוק, מצלמת אינפרא אדום, מצלמה עם זום ידני ואוטומטי וכדומה), וגם את שגרת הצילום ואחסון המידע של אותה מצלמה. בבסיס המערכת תוכלו להגדיר את זמן האחסון של המידע, שלאחר מכן ימחק המידע באופן אוטומטי, או לחילופין לשמור את כל המידע ללא מחיקה כלל, וכן תוכלו להגדיר את אופן פרישת הקלט מהמצלמות על גבי מסך השליטה.

 

אחריות מלאה על המערכת והעבודה

בי.מ. מערכות אזעקה תוכלו למצוא מגוון רחב של מערכות מצלמות אבטחה לבית, עם אפשרות של חיבור עשרות מצלמות למערכת אחת, וכן לקבל ייעוץ מקצועי על האופן בו יש להציב כל מצלמה, ולהחליט לגבי הסוג שלה. כל המערכות מסופקות עם אחריות מלאה הן על המערכת והן על העבודה.

050-8767647 | 03-9731461 

עקבו אחרינו ב -

073-7406070​​