מערכת אזעקה אלחוטית

מערכת אזעקה אלחוטית היא מערכת אזעקה לכל דבר ועניין המכילה את כל הפונקציות אותן ניתן למצוא בכל מערכת אזעקה מתקדמת אחרת, רק שכל התקשורת בין תחנות העבודה השונות של המערכת מתבצעת באמצעות תקשורת אלחוטית בתדר גבוה. המשמעות של הדברים היא שאין צורך לפרוש כבלים בתוך המבנה, וכל התקנת המערכת מתבצעת בצורה מהירה, קלה וגמישה מאוד.

 

חיבור אלחוטי בין כל תחנות הקצה אל בסיס המערכת

מערכת אזעקה טיפוסית כוללת את מוח האזעקה בה מתנהלים כל תהליכי הניהול של המערכת, ומשורה של תחנות עבודה שיכולות לבוא לידי ביטוי בחיישני תנועה, חיישני אור וחושך, , חיישני סגירה ופתיחה וכדומה. במערכת קווית יש צורך למתוח כבלים בין כל תחנה כזאת אל מוח המערכת, בעוד שבמערכת אלחוטית כל שצריך הוא להתקין את תחנות הקצה במקומן, ולייצר את התקשורת בינן ובין המוח המרכזי.

 

מערכות אמינות ואפקטיביות לכל מטרה

בי.מ. מערכות אזעקה תוכלו למצוא שורה ארוכה של מערכות אזעקה אלחוטיות, וכן לקבל את כל התשובות לכל השאלות המטרידות אתכם בנושא, לרבות רמת הבטיחות של המערכת, רגישותה לפריצות מבחוץ, רמת האמינות והאפקטיביות שלה אל מול מערכות קוויות, וההתאמה שלה לצרכים שלכם עצמכם. מן הראוי לציין שמערכות אלה הן מערכות אמינות בצורה מלאה, ואף מאפשרות רמת גמישות ויעילות רבה יותר ממערכות קוויות. כמו כן, התבססות המערכת על תקשורת אלחוטית מפחיתה משמעותית את עלויות העבודה וההתקנה של המערכת בבית הלקוח.

050-8767647 | 03-9731461 

עקבו אחרינו ב -

073-7406070​​