מערכת אינטרקום

את המילה אינטרקום רובנו מכירים מאותה מערכת שהוצבה בכניסה לבניינים משותפים ואיפשרה לדיירי הבניין לשלוט מרחוק בפתיחה וסגירה של דלת הבניין בהתאם למורשי הכניסה אליו. מאז, עבר התחום תהליך התפתחות נרחב, וכיום מערכות אינטרקום משמשות לתקשורת פנימית בתוך מבנה למגוון רחב של צרכים מעבר לשליטה בדלת הכניסה. מערכת אינטרקום יכולה להתאים מאוד למבנים גדולים ורחבי ידיים בהם יש צורך בערוץ תקשורת פנימי בין האנשים המאיישים את המבנה, וכן יכולת חיבור לגורמים חיצוניים.

 

מערכות אינטרקום קוויות ואלחוטיות

בי.מ. מערכות אזעקה תוכלו למצוא מגוון רחב של מערכות אינטרקום המבוססות על תשתיות כבלים או מערכות אלחוטיות העובדות על תדרים גבוהים. את מערכת האינטרקום ניתן לחבר באמצעות ממשקים חכמים למגוון מערכות חכמות כדוגמת טלפונים ניידים, מערכת אזעקה, מערכת מצלמות וכדומה, וכן ליצור ערוץ חיבור אל מערכת התקשורת הכוללת במבנה, כך שנוצרת גישה גם לגורמים חיצוניים על פי הצורך.

 

התאמה אישית של מערכת האינטרקום על פי ובהתאם לצרכי הלקוח

בי.מ. מערכות אזעקה תקבלו את כל המידע הדרוש לכם על  והשונות, ואנשי המקצוע שלנו יסייעו לכם לבחור את המערכת המתאימה לכם ביותר בהתאם לגודל המבנה, מספר התחנות הדרושות ומאפייני השימוש הצפויים במערכת. אנו נבצע עבורכם את ההתקנה, ואת כל החיבורים הדרושים למערכות משיקות שכבר קיימות במבנה, או שתרצו להזמין בנוסף בי.מי. מערכות אזעקה.

050-8767647 | 03-9731461 

עקבו אחרינו ב -

073-7406070​​