בית חכם מחיר

בית חכם זו רמת חיים אחרת. במגע אצבע אחד על הסמארטפון או על הטאבלט יש לכם שליטה מלאה על כל מוצר חשמלי בבית שלכם. עבור בעלי מוגבלויות, בית חכם זו נוחות.בית חכם הופך עבורם את החיים לנוחים ונגישים, כמעט כמו החיים שלנו בבית רגיל. בית חכם מאפשר נגישות לכל מוצר חשמלי, מכל מקום- בתוך וגם מחוץ לבית- וכל זה בהינף אצבע קל.

יתרונות הבית החכם ברורים, נשארה רק השאלה כמה עולה התענוג הזה ומה בעצם המחיר של בית חכם.

כאשר אנחנו מדברים על בית חכם, הנושא מתחלק לכמה סוגים. ישנו בית חכם שכל מערכות החשמל מחוברות למערכת הבית החכם ומופעלות על ידי שלט. מהצד השני ישנה אופציה שכל מכשירי החשמל בבית מחוברים גם לסמארטפון ומאפשרים לנו שליטה מרחוק.

בית חכם מחיר – מחיר בית חכם משתנה בהתאם לסוג הבית החכם שתבחרו.  בית חכם יכולים לכלול רק שליטה על התאורה בלבד למשל , או רק שליטה על מערכת הבידור בבית, כולל הנגנים, הטלוויזיות, מערכות השמע, הקולנוע הביתי. תוכלו לבחור גם חיבור של המסכים בבית למחשב ולסמארטפון ולראות סרטים גם בשירותים למשל, בהנחה שיש לכם שם מסך טלוויזיה.

 

מהו טווח המחירים

מחיר של בית חכם יכול להתחיל ב50 אלף ולהגיע עד 300 אלף שקל. ישנן גם פעולות זולות יותר, כמו לקבל למשל הודעה טקסט כשהילד חוזר מבית הספר, הכוללת גלאי נפח לזיהוי כניסה יציאה ומערכת שליחת הודעות. לחודשיים המחיר יכול לעמוד על כ3000 שח פחות או יותר.

 

כדי לקבל אומדן מתאים עבור מחיר בית חכם, חשבו עם עצמכם מה המטרה של הבית החכם. האם מדובר בהתאמת הבית לבעלי מוגבלויות או קשישים, בהוספת נוחות לכם או כפעולה להשבחת הנכס.

 

בדקו מה התקציב העומד לרשותכם והכינו רשימה אילו פונקציות של הבית החכם הכי הלהיבו אתכם והכי נדרשות לכם. יתכן ששליטה על מערכת המדיה פחות מרתקת אתכם, אבל הפעלת הדוד כשאתם בעבודה קורצת לכם יותר.

הגיעו עם רשימת הדרישות וקבלו הצעת מחיר מפורטת מחברת מערכות אזעקה .בצורה כזאת תוכלו לדעת בצורה ברורה מה מחיר בית חכם שמתאים לכם לדרישות שלכם, לציפיות שלכם וכמובן – לתקציב שלכם.

050-8767647 | 03-9731461 

עקבו אחרינו ב -

073-7406070​​