מערכות אזעקה לבית ולעסק

מערכות אזעקה לבית וכמו כן מערכות אזעקה לעסק זה דבר שנעשה נחוץ ואף חיוני במקומות רבים, בימינו. החשש מפני פריצה לבית היא חשש אמיתי ומציאותי, ולכן אנשים רבים מעדיפים להתקין בבית הפרטי שלהם מערכת אזעקה לבית, שתהיה איכותית ומקצועית, ותסייע בהרחקה של פורצים וגנבים פוטנציאליים, ואותו דבר לגבי עסקים אשר מעוניינים להרחיק פורצים מבתי העסק שלהם על ידי התקנת מערכות אזעקה לעסק.

מערכות אזעקה לבית ולעסק

חברת י.מ. מערכות משווקת לכם מגוון רב של מערכת אזעקה אלחוטית לבית ולעסק וכמו כן מערכות אזעקה שיתנו מענה לכל דורש, אשר תשמשנה אתכם נאמנה בכל מצב.

 

אזעקה לעסק היום היינו מצרך הכרחי לכל בעל עסק אשר רוצה לשמור על העסק שלו רווחי וששום גורם עוין יפרוץ לעסק,פורץ שמצליח לפרוץ לבית העסק יכול לגרום לנזק כבד לעסק ולפעמים נזק כבד שיכול לגרום לפשיטת רגל לעסק לכן חשוב להצטייד במערכות מיגון אזעקות לעסק מצלמות וכו' על מנת לשמר את העסק ולגרום להרתעה של גורמים עוינים לפרוץ לעסק, הזמן הטוב ביותר לתכנון מערכות אזעקה לבית ולעסק הוא בזמן תכנון ובניה של נקודות חשמל בבית או בעסק ובתכנון מסמנים נקודות של גלאי נפח, מערכות אזעקה,מצלמות אבטחה על מנת שתהיה הכנה טובה לביצוע של התקנת מערכות אזעקה בבית או בעסק.

 

חברתנו בעלת מוצרים:

 

רכזת פריצה

גלאי נפח א.א פנימי

גלאי קרן אקטיבי חיצוני / פנימי

גלאי וילון חיצוני משולב א.א ומיקרוגל

גלאי סורג

גלאי נפח חיצוני

מפסקי סף

גלאי אקוסטי (שבר זכוכית)

גלאי נפח המתעלם מבעלי חיים

מצלמה נסתרת זעירה

050-8767647 | 03-9731461 

עקבו אחרינו ב -

073-7406070​​