מצלמות נסתרות

מצלמות נסתרות לבית נועדו בעיקרן לעקוב אחרי עובדים, מטפלות, בייביסיטר, אזורי עבודה מסווגים ושמירה על ציוד יקר ערך ופיקוח על יקירנו.

 

מצלמות נסתרות לבית – תמיד צעד אחד קדימה

לצערנו ביום יום אנו שומעים עוד ועוד על מקרים של התעללות מצד מטפלים ביקירנו המבוגרים, על מטפלות לילדנו הקטנים שלא נותנות להם טיפול הולם, על עובדים במקום העבודה שעושים וונדליזם או עברות רכוש, או העברת מידע למתחרים.

ולכן התקנה של מצלמה נסתרת לבית אבטחה נסתרות באה לבדוק ולפקח על האמינות של אותם עובדים.

 

התאמת מצלמות נסתרות לבית

מצלמות נסתרות לבית חשוב מאוד לדעת להתאים את הציוד המתאים למקום ההתקנה. ההבדל בין הסלקה מוצלחת של מצלמות אבטחה נסתרות לבין הסלקה שנתגלתה היא מקצועיות וניסיון רב שנצברו עם השנים.

ישנו היום מספר לא קטן של ציוד שמגיע מוכן עם מצלמות אבטחה נסתרות מוסלקות בתוכם ובחלק מהמקרים זה לא מתאים לאופי ההתקנה ולכן במקרים כאלה ניתן לקחת אלמנטים קיימים מהמקום ולהסליק בתוכם מצלמה כגון – תמונות, שעונים, ספרים, מנורות מחשבים רמקולים וכו'.

מצלמה נסתרת לבית – את המערכות המותקנות ניתן לחבר למערכות הקלטה מבוססות מחשב או מערכות עצמאיות (DVR) שגם אותם ניתן להסליק ולצפות במתרחש גם בזמן אמת דרך האינטרנט.

 

מוצרים – מצלמות נסתרות:

– מצלמה נסתרת בתוך גלאי של מערכת אזעקה.

– מצלמה נסתרת "בורג".

– מצלמה נסתרת בתוך קופסת חשמל.

– מצלמה נסתרת בתוך גלאי עשן.

– מצלמה נסתרת לעינית של הדלת.

– מצלמה נסתרת אלחוטית.

– מצלמה נסתרת בתוך שעון.

– מצלמות לבית.

– עט מצלמה נסתרת. 

 

מצלמות במעגל סגור

מצלמה נסתרת לבית מעניקה לכם את האפשרות לשמור על עצמכם, ועל אהוביכם. ישנם סוגים רבים של מצלמות נסתרות, כל מצלמה נסתרת מעניקה לכם אפשרויות אחרות. במידה ואתם זקוקים למצלמה נסתרת, אתם מוזמנים להרים צלצול לשיחת ייעוץ עם מומחה בתחום מצלמות הנסתרות לבית וגם לעסק.

חברת י.מ מערכות אזעקה מספקת מצלמות נסתרות שבעזרתן אתם יכולים להתחבר לאינטרנט, אתם יכולים על ידי הקשת קוד קצר לראות מה קורה במצלמה הנסתרת ואף לשלוט בכיוונה.

 

050-8767647 | 03-9731461 

עקבו אחרינו ב -

073-7406070​​