מערכת בית חכם

מערכת בית חכם הולכת ונעשית נפוצה יותר ויותר בבתים מכל הסוגים. מערכת בית חכם, אשר מאפשרת שליטה מלאה בכל מכשירי החשמל שבבית, מעניקה נוחות רבה לדיירי הבית כמו גם חיסכון משמעותי בחשמל, מה שהופך אותה למבוקשת מאד. בי.מ. מערכות תוכלו לרכוש מערכות בית חכם משוכללות וחדישות, ולקבל התקנה מלאה של המערכת כולה!

 

מהו בית חכם?
מערכת בית חכם היא, למעשה, מערכת אשר שולטת בכל מכשירי החשמל הקיימים בבית, מן הגדולים ביותר ועד לקטנים ביותר. השליטה במערכת נעשית באמצעות מחשב, טאבלט ואפילו סמארטפון, מה שמאפשר שליטה במערכות החשמל שבבית גם מרחוק. באמצעות מערכת בית חכם ניתן לבצע עשרות פעולות שונות – הדלקה וכיבוי של מכשירי חשמל שונים, יצירת טיימר, בדיקה של מצלמות vבית ומערכות מיגון אחרות, ועוד.


נוחות המערכת


מערכת בית חכם  מעניקה לדיירי הבית נוחות מקסימלית. כך, למשל, באמצעות המערכת ניתן להדליק את המזגן בבית
כאשר יוצאים מהעבודה, כך שכאשר מגיעים הביתה, הבית כבר קריר ונעים. אפילו את הקומקום החשמלי ניתן להדליק באמצעות המערכת, ולהכין כוס קפה חם מיד כאשר נכנסים הביתה, ללא זמן
 המתנה. באמצעות מערכת בית חכם ניתן לפתוח או לסגור בבת אחת את כל התריסים החשמליים בבית, או את חלקם, לפי הצורך, מבלי לעבור בין החדרים על מנת לוודא שלא שכחתם אף תריס. כך גם לגבי האור בבית, המזגנים, ועוד. משמעות הדבר היא נוחות, כמו גם חיסכון, מכיוון שאין סכנה שתשכחו לכבות מזגן אחד בבית. לכל היותר, תכבו את המזגנים מרחוק, באמצעות הטאבלט.


י.מ. מערכות
חברת י.מ. מערכות משווקת ומתקינה מערכות  מסוגים שונים, כמו מערכות מיגון לבית, מצלמות אבטחה, מערכות אזעקה ועוד. כמו כן, כמובן, מציעה לכם י.מ. מערכות גם התקנה של מערכות בית חכם מכל הסוגים, בהתאמה מלאה לצרכים שלכם, לגודל הבית שלכם ולכמות מכשירי החשמל שבו. עם י.מ. מערכות, הבית שלכם הופך בקלות לחכם.


רוצים מערכת בית חכם ? פנו עוד היום לי.מ. מערכות, ותיהנו ממערכות מתקדמות ואיכותיות, ומשירות מלא הכולל התקנה מלאה של כל חלקי המערכת.

050-8767647 | 03-9731461 

עקבו אחרינו ב -

073-7406070​​