מערכות בקרת כניסה

י.מ מערכות משווקת ומתקינה מערכות בקרת כניסה לכל סוגיה ומערכות ביומטריות לבתים פרטיים, עסקים ומפעלים תוך השמת דגש על רמת האבטחה של כל לקוח ולקוח ואפיון נכון של כל מערכת.

מערכת בקרת הכניסה מאוד חשובה בעסקים ובמקומות עבודה שבהם נדרש מידור העובדים.

הצורך למדר אנשים עם סיווגים שונים לאזורים שונים במקומות העבודה מביאה אותנו להתקין מערכת זו שממדרת אותם לפי רמות שונות והרשאות רבות בהתאם לדרישת לקוח.

 

ישנם מספר סוגים של מערכות בקרת כניסה:

1. מערכת שמבוססת על קודן בלבד – שבמערכת הזו רק אדם שיודע את הקוד הסודי יוכל להקיש אותו ולפתוח את הדלת. המערכות האלו משמשות בעיקר בכניסה לבנייני מגורים, משרדים, כיתות לימוד וכל מקום שבו רמת האבטחה לא גבוהה אבל עדיין רוצים למדר אנשים לא רצויים מלהיכנס.

 

2. מערכת משולבת באינטרקום – מערכת אינטרקום מותקנת בעיקר בכניסה למשרדים או בתים פרטיים. ניתן להיכנס לאזור המוגן ע"י הקשה של הקוד או ע"י קריאה יזומה למזכירות והם פותחים את הדלת.

 

3. מערכת עצמאית – יכולה להיות גם מבוססת תגים או צ'יפים וגם מערכת ביומטרית (טביעת אצבע). מערכות אזעקהאלו הן בעיקר מערכות קטנות שמותקנות על דלת אחת או שתיים בדרך כלל גם ללא חיבור לרשת המחשבים והן משמשות למידור הכניסה במשרדים ומפעלים.

 

4. מערכת למשרדים גדולים, מפעלים – וכדומה משמשת בעיקר למידור העובדים והמורשים. ניתן לחבר את המערכת לתוכנת שליטה ובקרה, לנהל את כל התגים מרחוק ולשלוט בכל רגע נתון בכל הדלתות באתר. בנוסף ניתן לחבר למערכת הניהול גם את מערכת האזעקה והמצלמות וע"י תוכנה אחת לשלוט בכל המערכות.

 

5. מערכת בקרת כניסה ביומטרית – זוהי מערכת לכל דבר אשר משמשת ומתפקדת בדיוק כמו מערכת המבוססת על תגים או צ'יפים רק שבמערכת הזו ניתן לעבור בין הדלתות באתר רק ע"י הצמדת האצבע לקורא ורק אם טביעת האצבע של אותו אדם נמצאת במאגר החברה והוא מורשה להיכנס לאותו משרד הדלת תפתח. המערכת הזו היא למעשה המערכת המאובטחת מכל שאר המערכות שמופיעות כאן והסיבה העיקרית שבמערכות מבוססות צ'יפים או תגים ניתן  להעביר את תגים את התג לאדם אחר.

בקרת כניסה – ניתן לראות כי ישנן מערכות פשוטות עם בקרות עצמאיות ברמת אבטחה נמוכה (כשכל היחידה נמצאת מחוץ לאזור המוגן), כמו מקודדים בכניסה למשרדים או בניני מגורים, וישנן מערכות מורכבות מאוד ברמת אבטחה מאוד גבוהה מבוססת מחשב עם תוכנות שונות השולטות במערכת. וכמובן יש את המערכות הביומטריות (טביעת אצבע) שרמת האבטחה בהן גבוהה גם בבסיסה ומהווה קפיצת מדרגה בתחום בקרה בכניסה.

 

מוצרים:

–  בקר תוצרת ויסוניק

–  בקר עצמאי לדלת בודדת עם כרטיס קרבה

–  בקרים ביומטריים משולבים אצבע וקוד וגם כרטיס קרבה

–  בקר לפתיחת דלת ע"י קוד בלבד

 

050-8767647 | 03-9731461 

עקבו אחרינו ב -

073-7406070​​