מערכות אינטרקום / אינטרקום TV

י.מ מערכות משווקת ומתקינה מערכות אינטרקום ואינטרקום טלוויזיה לבניני מגורים, לבתים פרטיים ולעסקים.

מערכות אינטרקום מסוג זה מתחלקות לשתי קבוצות עיקריות: מערכות אינטרקום רגילות או דיגיטליות לבתים פרטיים ובנייני מגורים וגם אינטרקום טלוויזיה המבוסס על פנל עם מצלמה בכניסה ומסך בתוך הדירה או המשרד.

המערכות הרגילות האנלוגיות והדיגיטליות מבוססות על פנל חיצוני מצידו החיצוני של השער או דלת הכניסה, פנל רגיל או משולב קודן לפתיחת השער וע"י לחיצה על הלחצן המתאים מצלצלים יחידות אינטרקום (שפורפרת) בתוך הדירה או המשרד ועם הרמת השפורפרת מתחילה להתנהל שיחה.

מערכות אינטרקום לבית / אינטרקום טלוויזיה מורכבות יותר ובפנל שנמצא מחוץ לשער או לדלת מותקנת מצלמה זעירה (לפעמים גם מצלמה מוסלקת) ובזמן שלוחצים על לחצן הקריאה נדלק המסך בתוך הבית או המשרד ואז מתחילה להתנהל שיחה כשהדייר יכול לראות עם מי הוא מדבר. הדבר יכול להיות מאוד טוב במשרדים שרוצים לזהות את האורחים או כמובן בבתים פרטיים ובבניינים כשרוצים שהילדים שלנו יראו מי עומד מעבר לדלת.

 

מהי מערכת האינטרקום הנפוצה ביותר בבתים

היום המערכת הנפוצה ביותר בבתים פרטיים היא מערכת הכוללת מתאם בין מערכות אינטרקום לבית פרטי למערכת הטלפוניה בבית וע"י התקנה של המערכת הזו ניתן להפוך כל טלפון בבית ליחידת אינטרקום ביתי (גם טלפון אלחוטי) ובזמן שאורח לוחץ על לחצן הקריאה באינטרקום כל הטלפונים בבית פועלים ולמעשה הופכים ליחידה אחת. המערכת הזו נפוצה ביותר מפני שהיא נותנת את המענה הטוב ביותר לבתים גדולים ולנוחות מרבית מכל חדר ואפילו מהאלחוטי בגינה אפשר לדבר ולפתוח את השער.

בנוסף לכך יש ל- י.מ מערכות אזעקה יש מגוון רחב של פנלים חיצוניים, יחידות פנימיות וסוגים שונים של פנלים משולבים מקודד לפתיחת השער ללא צורך במפתח.

 

מוצרי מערכות אינטרקום:

– מערכת אינטרקום טלוויזיה

– מערכת דיגיטאלית לבניין משותף

– אינטרקום לבית פרטי

– אלחוטי

– עם מצלמה נסתרת לבית

– מערכות אינטרקום טלוויזיה ורגיל עם מתאם לקו הטלפון

– פנקוד / פנטל

– אינטרקום לשער

– מסך לאינטרקום טלוויזיה

– פנל מהודר

 

שירות תיקון אינטרקום:

י.מ. מערכות מספקת התקנת אינטרקום ושירות תיקון למוצר זה. במידה ונתקלתם בתקלה במערכת שלכם, אתם מוזמנים ליצור עימנו קשר ונשמח להגיע ולטפל בתקלה במקצועיות ובמהרה.

שירות תיקון אינטרקום לבית פרטי, לבניין מגורים, למשרד ולכל צורך.

תיקונים למערכות אינטרקום מסוגים שונים: שירות תיקונים לקודן, החלפת אינטרקום, פאנל, החלפת קודן ישן בחדש ועוד.

050-8767647 | 03-9731461 

עקבו אחרינו ב -

073-7406070​​