עקבו אחרינו כאן:

050-8767647

לפרטים נוספים וייעוץ חינם, צרו קשר:

חשמל חכם

השימוש בחשמל חכם נפוץ מאוד בשנים האחרונות בקרב כל מי שרוצה להפוך את הבית שלו למרחב טכנולוגי בעל יכולות מתקדמות ומגוונות. חשמל חכם הוא שם כולל למגוון רחב של פעולות שניתן לבצע על ידי חיבור מפסקי חשמל לרשת מתאמים חכמה. שילוב של חשמל חכם במערכות הבית השונות מאפשר לכם להגדיר פעולות באופן אוטומטי ולייעל את תפוקת מכשירי חשמל באופן כללי. מלבד השימוש הטכנולוגי ניתן לבצע שימוש בחשמל חכם גם למטרות דתיות כמו למשל הגדרה של שעון שבת ותאורה של שבת. כך, גם אנשים מן השורה עושים היום שימוש במערכות חשמל חכם ומשפרים את אורחות חייהם באופן ניכר וקבוע. כל מה שאתם צריכים לעשות כדי להפוך את הבית שלכם לנגיש יותר הוא להתאים את הגדרות החשמל שלכם, לצרכי הבית.

חשמל חכם לבית חכם

 בכדי ליצור בית חכם, בעלי בתים רבים משתמשים בחשמל חכם ויוצרים רצף פעולות מוגדר מראש על מנת לתת מענה לצרכים. ניתן לראות דוגמאות לשימוש בחשמל חכם במקרים כמו:

  • תריס חשמלי – אפשר לחבר בין מערכות החשמל של תריס המרפסת לבין מערכות האזעקה. וכמובן שניתן יהיה לשלוט על התריסים מרחוק גם בשעה שאתם מחוץ לבית ושכחתם לסגור אותם. 
  • תאורה בתים חכמים רבים מאפשרים לבעלי הבית לחבר רמקולים למערכות הניווט של החשמל ועל ידי קריאה קולית לכבות ולהדליק את תאורת הבית ללא כל מאמץ או אפילו על ידי שליטה מהנייד.
  • חימום אמבטיה ניתן להגדיר באופן אוטומטי שבכל פעם שדוד הבית הדלק גם תנור חימום של האמבטיה יחל לפעול ויכין את האמבטיה החמה לקראת המתרחצים.

 אילו פעולות קטנות ולעיתים חסרות משמעות לרבים מאיתנו, אבל בפועל הן חוסכות מאמץ כמו גם יכולות להגן על הבית שחשוב לנו יותר מכל.

חשמל חכם – שומרים על אווירה מחשמלת בבית שלכם

בית חכם עם חשמל חכם הוא לא עוד טרנד חולף, זו מהפכה של ממש. כיום כל בעל בית יכול להגדיר לעצמו את הדרישות מבחינת מערכת החשמל ולהבטיח נוחות מקסימלית שתקל על ביצוע הפעולות הפשוטות ביותר ביום. לצד זאת, אבטחת הבית משתפרת פלאים כאשר אתם מגייסים גם את מערכת החשמל למשימה. אפשר להגדיר את מצלמות האבטחה בצורה יעילה הרבה יותר ולהבטיח כיסוי מלא גם לאזורים נחבאים אל העין שהגנבים יכולים לפרוץ דרכם לבית שלכם. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להחליט איך בדיוק אתם רוצים להגדיר את מערכת החשמל בבית

לפרטים נוספים וייעוץ חינם, צרו קשר:

מערכת חשמל חכם

אם אתם רוצים, כמו ישראלים רבים להביא את הבית שלכם לקדמת הטכנולוגיה ולהפוך אותו למקום שלא רק נעים להיות בו אלא גם שימושי לנהל בו את סדר היום שלכם, בוודאי תשמחו לשמוע שכיום מערכת חשמל חכם יכולה בקלות להפוך את הבית שלכם למקום כזה. בעולם הטכנולוגיה בית חכם הוא כבר ממזמן לא רעיון, אלא מציאות בשטח שמשנה את חייהם של אנשים רבים ברחבי העולם. מערכות חשמל חכם מותקנות בבתים ויוצרות חיבורים מעניינים בין מוצרי חשמל שונים על מנת לענות על צרכים של המתגוררים בבית. 

מערכת חשמל חכם לבית - שלושת חוקי היסוד

רגע לפני שאתם מתקינים מערכת חשמל חכם חשוב שתכירו את שלושת קווי היסוד עליהם מושתת את המערכת ועל פיהם היא עובדת:

 

  • צרכים – כל מערכת חשמל חכם עונה על צרכים מאוד מסוימים של המתגוררים בבית. כיום ניתן לשפר פלאים את מערך האבטחה בכל בית אודות למערכת חשמל חכם שמשלבת בין מערכות אזעקה ומערכות של מצלמות אבטחה.
  • פתרון בעיות – לעיתים רבות מערכת חשמל חכם מאפשרת לבעלי הבתים לפתור בעיות שהקשו על אורח החיים שלהם לאורך שנים. דוגמה טובה לכך היא אפשרות להדליק את הדוד בצורה אוטומטית על-ידי שעון מיוחד או לטפל בתאורת הבית על ידי לחיצת כפתור מרחוק גם במידה וכבר נכנסתם למיטה ושכחתם את האור דולק.
  • התאמה לתשתיות – כאשר אתה מתקינים חשמל חכם בבית שלכם חשוב מאוד להתייחס התשתיות הקיימות ולראות שאתם לא פוגעים בהם או מבצעים את הפעולות ללא ליווי של איש מקצוע אחראי. ככה אתם מונעים מצבים של פגיעה בתשתית החשמל אשר יכולים להיות מסכני חיים.

 

מערכת חשמל חכם - הופכים את הבית לממלכת הטכנולוגיה הפרטית שלכם

טכנולוגיה בשירות האדם מאפשרת לכל בית לספק לדיירים שלא וחוויה חסרת תקדים שמקלה על הפעולות הכי פשוטות ביומיום שלנו. אם בעבר ההגנה על הבית דרשה כוח אדם מאסיבי, היום אתם יכולים להתקין מערך מצלמות אבטחה, הוא לשלב אותו עם האזעקה היעילה ביותר ונעילת החלונות והדלתות האוטומטית שבאה מתוך מערכת חשמל חכם. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לזהות את הצורך שלכם וביחד עם מומחה למערכות חשמל חכם אתם יכולים למצוא את הפתרון האידיאלי שיפתור את הצורך ויסייע לכם להפוך את הבית שלכם למקום יעיל יותר.

חשמל חכם אלחוטי

 אחד החידושים הטכנולוגיים המרתקים של השנים האחרונות, אשר משנה באופן אקטיבי את סגנון החיים של משפחות רבות הוא חשמל חכם אלחוטי. מערכות חשמל חכם אלחוטי מתחברות למערת החשמל בבית קיים או חדש ,ומאפשר במינימום חיווט בין הנקודות השונות בבית. ז"א שאם יש בית קיים ובו יש מספר מפסקים שמדליקים את התאורה, ניתן להחליף את המפסקים למפסקים חכמים ש"מדברים" עם בקר בתקשורת אלחוטית ,וכשלוחצים על הלחצן החדש הפקודה עוברת בצורה אלחוטית לבקר ,שנותן פקודה להדליק את המנורה .וכך לגבי כל שאר ההפעלות בבית. במערכת כזו אין צורך להעביר כבילה לכל פנל הדלקות מהבקר ,אלה זה נעשה בצורה אלחוטית. חשמל חכם אלחוטי מאפשר לכם להדליק את הדוד בבית כבר מהדרך, להפעיל את מכונת הכביסה ואפילו לחמם את חדר הסלון בלי ללחוץ על כפתורים מיותרים ולבצע את הכול בשלט רחוק דרך הטלפון הנייד. כך שכל מה שאתם צריכים ולהגדיר איך אתם רוצים שמערכת הבית החכם תשרת אתכם.

חשמל חכם אלחוטי – נוחות מושלמת בכל היבט

נוכחותן של מערכות חשמל חכם אלחוטי הינה משמעותית בחייהם של אנשים רבים. בדיוק כמו שהחשמל שינה את חיינו באופן משהותי, הרי שכעת, מערכות משוכללות אלו מציגות לכל אדם, משפחה ואפילו משרד, את הנוחות המקסימלית בכל היבט. מעכשיו כבר לא צריך לחכות זמן רב מרגע ההגעה הביתה עד כי דוד המים יוכל לספק לנו מים חמים למקלחת מהנה. גם במידה ושכחנו את המזגן דולק במשרד אחרי שהלכנו, הרי שעדיין ניתן יהיה לכבות אותו בקלות ובנוחות מבלי להיאלץ לחזור למקום לאחר סיום שעות העבודה. 

מערכת חשמל חכם אלחוטי - שיא הטכנולוגיה

 בעולם הטכנולוגי של ימינו קשה מאוד לנתק את השימוש בבית חכם משאר החיים היומיומיים. כולנו משתמשים באופן קבוע בטכנולוגיות שונות שמקלות לנו על החיים, לכן ההתפתחות הטבעית של כל בית הוא שימוש ביכולות של בית חכם על מנת להקל על החיים ואף לחיסכון בחשמל. השימוש במערכות חשמל חכם אלחוטי מאפשר לכל אחד ואחת מאיתנו לצמצם את העיסוק במטלות לא חיוניות ולמקד את מירב תשומת הלב שלנו במשימות בעבודה או במשימות ביתיות. אז אם אתם רוצים גם לעבור לבית של העתיד, התקינו מערכת חשמל חכם אלחוטי.

חברות קידום בגוגל חברות קידום בגוגל