עקבו אחרינו כאן:

050-8767647

לפרטים נוספים וייעוץ חינם, צרו קשר:

בחירת מערכות אזעקה לעסק​

אין זה משנה אם מדובר על עסק גדול או קטן, אם מדובר על עסק צעיר או וותיק, אם מדובר על עסק מוכר או חדשני. כל בעל עסק יודע כמה מאמצים, משאבים כספיים וזמן דורש להקים עסק ולשמור עליו חי ופעיל. על כן אחד הדברים המתבקשים שיש לעשות עבור שמירה על בית עסק זה להתקין בו מערכות אזעקה.

שליטה

בית עסק דורש שליטה על מגוון נדבכים. יש לשלוט על פעילות העובדים, על אופי עבודת הספקים, על מצב המתחרים, על הביקוש מצד הלקוחות, על הטרנדים החדשים בתחום וכדומה.

שליטה היא לא פעם שם המשחק. עם זאת מה עושים כאשר יום העבודה נגמר ויוצאים מבית העסק ומשאירים אותו חשוף לחסדם של אנשים בעלי כוונות זדון? האם רק מקווים לטוב או שמשכילים לפעול באופן יותר מקצועי? ובכן מי שמבקש לשלוט על הנעשה, להיות רגוע שה"בייבי" שלו מוגן- יתנהל נכון אם יבחר להתקין מערכות אזעקה לעסק. מכאן ברגע שמתבצעת פריצה, לא רק שניתן לדעת על כך, אלא גם נתן להרתיע את אותו פורע חוק.

חבירה למוקד

כאשר מדובר על התקנת מערכות אזעקה לעסק, יש להבין שההתקנה הינה צעד נבון ואף נכון, אך יחד עם זאת גם יש לקחת בחשבון שאין זה בהכרח מספיק, אלא הרבה פעמים גם רצוי לחבור אל מוקד שירות. כך שגם אם נמצאים בחופשה משפחתית שמרוחקת ממקום העסק ומקבלים הודעת על הפעלת המערכת, ניתן להימנע מתחושת תסכול וניתן להמשיך לחוש שליטה מלאה, וזאת בזכות העובדה שיודעים שיש מי שניגש לטפל בכך באופן מהיר, ממוקד ומקצועי.

בחינת אלמנטים שונים

כאשר מדובר על בחירת מערכת אזעקה לבית עסק יש לבחון מגוון אלמנטים, כאשר מומלץ לעבור על מיקום ההתקנה, אופי השליטה ואיכות המערכת. כמו כן יש לשקול לצרף למערכת האזעקה אלמנטים שונים כגון מערכת לגילוי עשן, מערכת אינטרקום, מערכת טלוויזיה במעגל סגור, מערכת בקרת כניסה וכדומה. בנוסף יש לבחון את אופי ההתרעה הרצוי, כלומר לבחון האם מבקשים לקבל חיווי למייל או למכשיר הסלולרי ע"י הודעה ,שיחה,או שליטה מרחוק ע"י אפליקציה ייעודית.

מידע חיוני

להלן, מגוון טיפים חיוניים שעוזרים לבחור את מערכת האזעקה הראויה ביותר לכל עסק ועסק:

  • יש לוודא שהמערכת מגיעה עם מערך שירות זמין ומקצועי לטובת תחושה רגועה ומזעור הבלאי, וכמובן שגם לטובת הפקת המירב ממנה.
  • מוטב לרכוש ממקום שמתמחה בתחום, כך שיידע לתת פתרונות מעולים,מקצועיים ואמינים לאורך שנים.
  • ודאו טוב טוב לפני שהמתקין הולך שאתם יודעים לתפעל את המערכת. יכול להיות מצב שתשמשו בה בזמן שאין שירות.
  • יש לוודא שההתקנה נעשית כראוי ועדיף ע"י גוף מוסמך בתחום
  • יש לבחון האם על המערכת להיות נסתרת או גלויה בהתאם לצרכים ואופי הלקוחות.
  • וודאו שהמתקין מוסמך ,בעל תעודה, ושהוא נותן לכם אחריות על ההתקנה והציוד לפחות ל-12 חודשים.

לפרטים נוספים וייעוץ חינם, צרו קשר:

חברות קידום בגוגל חברות קידום בגוגל