עקבו אחרינו כאן:

050-8767647

לפרטים נוספים וייעוץ חינם, צרו קשר:

אינטרקום לבניין

לבניינים יש מספר אפשרויות להתקנה של מערכות אינטרקום. המערכת הנפוצה ביותר שקיימת היום בשוק ,והיא גם הפשוטה ביותר ,היא מערכת שעובדת על 5 גידים.

בכניסה לבניין יש פנל עם מספר לחצנים כמספר הדירות, וכשאורח מגיע לדייר מסוים הוא לוחץ על הלחצן של מספר הדירה ומתחיל לדבר איתו.המערכת השנייה שגם נפוצה יחסית היא מערכת  שמשולבת גם קודן בכניסה לבניין,כך שאפשר להקיש קוד אישי ואז הדלת נפתחת ,וגם הפנל בכניסה משולב מצלמה ,ואז הדייר בבית יכול לראות עם מי הוא מדבר.במערכת השלישית שקיימת בשוק והיא האחרונה והחדישה ביותר בטכנולוגיה היא מערכת IP, מבוססת רשת ואינטרנט,ואז כשמגיע אורח ולוחץ על מספר הדירה בפנל ,הדייר מקבל את הצלצול אצלו בטלפון הנייד.  

איך לבחור אינטרקום לבניין?

 כאשר אתם רוצים לבחור אינטרקום לבניין המגורים שלכם אתם חייבים לתת את הדעת על כמה פרמטרים ולפיהם לבצע את ההחלטה:

  • כמות הדיירים – בניינים רבי קומות, הם בניינים שיש בהם תכונה רבה של אנשים ובהתאמה גם פעילות רבה של האינטרקום. לכן מבעוד מועד מומלץ לקנות אינטרקום עם ווליום חזק יותר, זיכרון גדול יותר ויכולות תפעול מהירות באופן יחסי.
  • מספר הדלתות בבניינים בהם יש יותר מדלת כניסה אחת, חשוב להתאים אינטרקום לכל אחת מדלתות הכניסה על מנת לתת מענה לכל אורח שמגיע.
  • תקציב   ההשקעה של ועד הבית באינטרקום לבניין פעמים רבות בתקציב שיש לוועד להשקיע. כחול שהתקציב גבוה יותר כך ניתן לבחור במערכת מתקדמת וטכנולוגית יותר.
  • טכנולוגיה כיום ישנן מערכות אינטרקום שעובדות בשילוב מושלם של קול ותמונה. בכל דירה מותקן מסך שמראה לדיירים את הכניסה לבית ויכול לסייע בזיהוי העורך וביצירת תקשורת איתו. אינטרקום משוכלל יותר כמובן מקל על הזיהוי הוא מאפשר לכם לשמור על הבניין נקי, מסודר ובטוח.
  • תשתיות – יש לעשות בדיקה מקיפה במועד הזמנת הקבלן לצורך זיהוי ובדיקת האפשרות להחליף את התשתית.

 גם בבתים משותפים אפשר לשמור על רמת אבטחה עם אינטרקום מתקדם

בית משותף בכלל, ולובי הכניסה בפרט, הם מקומות הומי אדם שקשה מאוד לשמור עליהם בתחזוקה גבוהה לאורך זמן. ועדי בתים רבים משקיעים כספים ושירותי ניקיון כמו גם בתיקון ושיפוץ קבוע של המבנה. אבל במקום זאת כיום ניתן להתקין אינטרקום לבניין שאמנם אורחים לא קרויים להיכנס לבניין ולפגוע ברמת הניקיון שלו. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להתאים את מערכת האינטרקום לצרכים של דיירי הבניין וליכולות הכלכליות שלכם. גובה התקנה פשוטה אתם יכולים לשנות את המראה החיצוני של הבית המשותף שלכם ולהפוך אותו למקום נעים יותר.

לפרטים נוספים וייעוץ חינם, צרו קשר:

מערכת אינטרקום לבניין מגורים

את המילה אינטרקום רובנו מכירים מאותה מערכת שהוצבה בכניסה לבניינים משותפים ואיפשרה לדיירי הבניין לשלוט מרחוק בפתיחה וסגירה של דלת הבניין בהתאם למורשי הכניסה אליו. מאז, עבר התחום תהליך התפתחות נרחב, וכיום מערכות אינטרקום משמשות לתקשורת פנימית בתוך מבנה למגוון רחב של צרכים מעבר לשליטה בדלת הכניסה. מערכת אינטרקום יכולה להתאים מאוד למבנים גדולים ורחבי ידיים בהם יש צורך בערוץ תקשורת פנימי בין האנשים המאיישים את המבנה, וכן יכולת חיבור לגורמים חיצוניים.

מערכות אינטרקום לבניין - קוויות ואלחוטיות

בי.מ. מערכות אזעקה תוכלו למצוא מגוון רחב של מערכות אינטרקום המבוססות על תשתיות כבלים או מערכות אלחוטיות העובדות על תדרים גבוהים. את מערכת האינטרקום ניתן לחבר באמצעות ממשקים חכמים למגוון מערכות חכמות כדוגמת טלפונים ניידים, מערכת אזעקה, מערכת מצלמות וכדומה, וכן ליצור ערוץ חיבור אל מערכת התקשורת הכוללת במבנה, כך שנוצרת גישה גם לגורמים חיצוניים על פי הצורך.

התאמה אישית של מערכת האינטרקום לבניין על פי ובהתאם לצרכי הלקוח

בי.מ. מערכות אזעקה תקבלו את כל המידע הדרוש לכם על והשונות, ואנשי המקצוע שלנו יסייעו לכם לבחור את המערכת המתאימה לכם ביותר בהתאם לגודל המבנה, מספר התחנות הדרושות ומאפייני השימוש הצפויים במערכת. אנו נבצע עבורכם את ההתקנה, ואת כל החיבורים הדרושים למערכות משיקות שכבר קיימות במבנה, או שתרצו להזמין בנוסף בי.מי. מערכות אזעקה.

חברות קידום בגוגל חברות קידום בגוגל