עקבו אחרינו כאן:

050-8767647

לפרטים נוספים וייעוץ חינם, צרו קשר:

מצלמה נסתרת לבית

מצלמות נסתרות לבית נועדו בעיקרן לעקוב אחרי עובדים, מטפלות, בייביסיטר, אזורי עבודה מסווגים ושמירה על ציוד יקר ערך ופיקוח על יקירנו.

מצלמות נסתרות לבית – תמיד צעד אחד קדימה

לצערנו, ביום יום אנו שומעים עוד ועוד על מקרים של התעללות מצד מטפלים ביקירנו המבוגרים, על מטפלות לילדנו הקטנים שלא נותנות להם טיפול הולם, על עובדים במקום העבודה שעושים וונדליזם או עברות רכוש, או העברת מידע למתחרים.

ולכן התקנה של מצלמה נסתרת לבית אבטחה נסתרות באה לבדוק ולפקח על האמינות של אותם עובדים.

התאמת מצלמה נסתרת לבית

מצלמות נסתרות לבית חשוב מאוד לדעת להתאים את הציוד המתאים למקום ההתקנה. ההבדל בין הסלקה מוצלחת של מצלמות אבטחה נסתרות לבין הסלקה שנתגלתה היא מקצועיות וניסיון רב שנצברו עם השנים.

ישנו היום מספר לא קטן של ציוד שמגיע מוכן עם מצלמות אבטחה נסתרות מוסלקות בתוכם ובחלק מהמקרים זה לא מתאים לאופי ההתקנה ולכן במקרים כאלה ניתן לקחת אלמנטים קיימים מהמקום ולהסליק בתוכם מצלמה כגון – תמונות, שעונים, ספרים, מנורות מחשבים רמקולים וכו'.

מצלמה נסתרת לבית – את המערכות המותקנות ניתן לחבר למערכות הקלטה מבוססות מחשב או מערכות עצמאיות (DVR) שגם אותם ניתן להסליק ולצפות במתרחש גם בזמן אמת דרך האינטרנט.

מוצרים – מצלמות נסתרות:

 • מצלמה נסתרת בתוך גלאי של מערכת אזעקה.
 • מצלמה נסתרת "בורג".
 • מצלמה נסתרת בתוך קופסת חשמל.
 • מצלמה נסתרת בתוך גלאי עשן.
 • מצלמה נסתרת לעינית של הדלת.
 • מצלמה נסתרת אלחוטית.
 • מצלמה נסתרת בתוך שעון.
 • מצלמות לבית.
 • עט מצלמה נסתרת.

מצלמות במעגל סגור

מצלמה נסתרת לבית מעניקה לכם את האפשרות לשמור על עצמכם, ועל אהוביכם. ישנם סוגים רבים של מצלמות נסתרות, כל מצלמה נסתרת מעניקה לכם אפשרויות אחרות. במידה ואתם זקוקים למצלמה נסתרת, אתם מוזמנים להרים צלצול לשיחת ייעוץ עם מומחה בתחום מצלמות הנסתרות לבית וגם לעסק.

חברת י.מ מערכות אזעקה מספקת מצלמות נסתרות שבעזרתן אתם יכולים להתחבר לאינטרנט, אתם יכולים על ידי הקשת קוד קצר לראות מה קורה במצלמה הנסתרת ואף לשלוט בכיוונה.

לפרטים נוספים וייעוץ חינם, צרו קשר:

שאלות ותשובות

מהי מערכת אזעקה ולמי היא נועדה?
מערכת אזעקה היא מערכת אלקטרונית ממוחשבת אשר נועדה להגן בעזרת גלאים כמובן,על שטחים,בתים ,ואזורים בהם אנו רוצים למנוע מאנשים לא רצויים להיכנס. תפקידה של מערכת האזעקה להתריע,לחייג ולדווח לבעל המקום על כול ניסיון של חדירה לאזור המוגן.
באיזה שלב של הבניה צריך ליצור קשר עם חברה שמתקינה מערכות אזעקה?
תמיד רצוי בכל תחום כך גם בתחום האזעקות לתכנן דברים מראש. לא תמיד בעלי הדירות שמים תשומת לב לתכנון מערכת האזעקה בשלבים הראשונים של הבניה או שנותנים (בהמלצת החשמלאי שלהם) לחשמלאי עצמו לתכנן את מערכת ההגנה לביתם. מה שברוב המקרים גורם לפערים לא קטנים בין הטכנולוגיה הקיימת היום בשוק לבין ההכנות שמבצע החשמלאי בשטח. מומלץ מאוד עוד בשלבי התכנון של הבניה ליצור עמנו קשר כדי לאפשר לכם הלקוחות לקבל מידע רב על המערכות הקיימות היום ועל האפשרויות השונות להתקנתם. תכנון מראש ועבודה משותפת עם האדריכלים והמפקחים בשטח מביאה לתוצאה מרבית והגנה מלאה לרכושכם הפרטי.
מהי מערכת "שבתית" ולמי היא נועדה?
מערכת "שבתית" היא מערכת שקודם כל עברה בדיקה הלכתית ואושרה ע"י הגורמים המוסמכים להיות מערכת "שבתית". המערכת הזו נועדה לאנשים שומרי שבת שרוצים להגן על רכושם גם בשבתות ומועדים, אבל לא יכלו לעשות זאת עד היום. המערכת השבתית כוללת בתוכה שעון שבת וע"י תכנון מראש של המערכת והגדרתה ניתן ע"י לחיצה אחת להגדיר שבשעות שבהם אנחנו ישנים בלילה. המערכת תידרך באופן אוטומטי ותגן על הבית, ובשעה שמוגדרת מראש המערכת תנוטרל והגלאים גם לא ידלקו. כך למעשה אנו מבטיחים לאנשים שומרי שבת להפעיל את המערכת גם בשבתות ומועדים ולא לסכן את רכושם.​
האם מערכת אזעקה אמינה ובטוחה?
ראשית, חשוב לציין ולומר שתכנון והתקנה של מעכת אזעקה צריכה להיעשות ע"י אנשים מיומנים ומקצועיים כדי באמת להגיע לרמת אבטחה נכונה ומתאימה. רוב המערכות הנפוצות בשוק הישראלי הן גם מערכות שפותחו ויוצרו בארץ ומותאמות לצרכים ולדרישות שלנו. ומעבר לכך לשרות ארוך שנים ותמיכה לאורך כל הדרך. תפקידה של מערכת האזעקה למעשה הוא למנוע מאנשים לא רצויים להיכנס לבית או לעסק שלנו ובמקרה שהם כבר עושים זאת אז להתריע לנו במהרה. המערכות היום, להבדיל משנים עברו, ממוחשבות ומאוד חכמות כך שניתן להגדיר בהן המון פונקציות ורמות אבטחה ובכך הן נעשות יותר ויותר אמינות ומשוכללות. בנוסף גם הגלאים וציוד הקצה עם השנים ועם התפתחות הטכנולוגיה וייצורה אלמנטים הסופיים מתפתחים ומשתכללים ובכך נותנים מענה יותר טוב ופחות אזעקות שווא. חשוב לציין שוב שכדי שמערכת תהיה אמינה וטובה יש צורך להזמין איש מקצוע על מנת לתכנן ולבנות מערכת מתאימה.
האם יש הבדל בין מצלמות שונות מאותו הסוג?
כמובן, כמו בכל תחום ובמיוחד בתחום פרוץ ופתוח של מצלמות יש רמות וסוגים שונים של ציודים. ישנן רמות שונות של איכות וטיב המוצרים וגם כמובן בכל סוג או קטגוריה של מוצרים יש גם הבדל בין רמות המוצרים גם אם זה מאותו יצרן. לדוגמא: מצלמת אינפרא מיצרן מסוים יכולה להיות בעלת 24 לדים, 30 לדים, 36 לדים, 60 לדים ואף יותר. ההבדל בין סוגי המצלמות הנ"ל ועלותם הוא מספר הלדים וטווח הארה שלהם. בנוסף הבדלים בגודל ויצרן ה-CCD והצ'יפ של כל מצלמה וכמובן בקרת האיכות והחומרים שממנה עשויה המצלמה גם כן באים לידי ביטוי במחיר.
האם זה נכון להתקין כרטיס DVR למצלמות במחשב האישי?
מערכות ההקלטה עובדות 24/7 מה שמצריך מהם מחשב חזק שמתאים לעבודה רציפה ויכולת דחיסת וידאו ברמה טובה. ברוב המקרים מערכות ההקלטה המקצועיות יותר משתלטות על המחשב וכדי לתפעל את המחשב ברמה בסיסית מול מערכת ההפעלה, יוצרת בעיות ממשק. בנוסף, לא כדאי להעמיס על המחשב של המצלמות את כל התוכנות של מערכות ההפעלה והעבודה מפני שזה יכול לגרום להתנגשויות בין התוכנות לתוכנת המצלמות ולגרום לעבודה איטית ושיבוש פעולות הקלטה במחשב. אני ממליץ לרכוש מחשב בנפרד עם תוכנה חוקית ומוכרת ובכך להבטיח עבודה רצופה לאורך שנים ואחריות מלאה.​
האם ניתן לשלוט במצלמות מתנייעות גם מהבית?
מצלמות מתנייעות שמחוברות למערכת הקלטה דיגיטלית ניתן לצפות בהם מכל מקום בעולם וכמובן לשלוט בהם בחלק מהמקרים דרך הדפדפן בלבד ובחלק מהמקרים ע"י הורדת תוכנה בצורה מאוד פשוטה למחשב האישי ואז לשלוט בכל המצלמות המתנייעות. ישנן גם מערכות בשוק שמאפשרות לשלוט בכל התכנה ובמצלמות המתנייעות גם דרך הטלפון הסלולרי.
האם ניתן להתקין מצלמות נסתרות בכל מקום?
ברוב המקרים, מתאפשרת התקנה טובה ואיכותית של מצלמות נסתרות. ישנם מקרים בודדים שבסיור מקדים במקום מסתבר שלא ניתן להתקין מצלמות נסתרות בגלל אופי המקום ואז מומלץ או להחליף מקום שבו יותקנו המצלמות או אפילו לא להתקין בכלל כדי לא להגיע למצב שבו הותקנה מערכת בכל זאת והיא התגלתה כבר בהתחלה. במקרים כאלה, הלקוח יכול להיות גם מתוסכל מחוסר ההצלחה וגם מההרגשה שהוציא סתם כסף ללא כל תועלת.
כמה עולה מערכת מצלמות או אזעקה?
השאלה הזו נשאלת המון פעמים בהמון מפגשים שלנו בעלי המקצוע עם אנשים. לרכוש מערכת מצלמות או אזעקה זה לא כמו לרכוש טלוויזיה או מקרר מדגם מסוים. כדי לרכוש מערכת ביטחון צריך להגיע איש מקצוע למקום כדי לבחון את המקום ואת הצרכים של הלקוח ורק לאחר מכן הוא יכול להוציא הצעת מחיר מסודרת שמתאימה בדיוק לצרכיו של הלקוח.

מצלמה נסתרת לבית - כיסוי אידיאלי לבית המגורים

בכל הנוגע להגנה על הבית הפרטי שלכם אתם יכולים וחייבים לעשות ככל העולה על רוחכם על מנת ליצור תחושה של ביטחון מלא לכל בני המשפחה. כחלק מתפיסת הביטחון האישי, בעלי בתים רבים לא מוכנים לוותר על התקנת מצלמה נסתרת לבית במיקומים אסטרטגיים בכל רחבי הנכס. השימוש במצלמה נסתרת לא נועד להרתיע גנבים מביצוע העבירה- המצלמות מאפשרות לתעד בצורה מדויקת כל מה שמתרחש בבית ובסביבתו מבלי שאף אחד ידע על קיומן, ובצורה כזו שתשמור על הנכסים החשובים ביותר לכם בתוך הבית ומחוץ לו.

מתי כדאי להתקין מצלמה נסתרת לבית?

הבחירה במצלמות נסתרות על פני מצלמות גלויות לאבטחת הבית, מתאימה במספר מקרים כמו:

 • בתי אירוח – כאשר ברשותכם יש בית אירוח או בית להשכרה לטווח קצר, אתם לא תמיד מכירים את הדיירים ואתם חשופים יותר למצב בו הבית נפגע או נהרס. במקרים כאלה חיוני להתקין מצלמות אבטחה אך לא לפגוע בפרטיות השוכרים. התקינו מצלמות בחדר המשותף, על מנת לראות שהכול מתנהל כשורה ולסייע במידת האפשר.
 • בתים שמכילים משרדים פרטיים – בבתים רבים כיום בעלי הבית הכשירו חדר שלם על מנת להפוך אותו למשרד ביתי. המשרד מכיל חומרים חסויים של העסק שלכם והוא נקודה רגישה מאוד בכל הבית. מסיבה זו חשוב לאבטח בצורה מקסימלית את החדר הזה ולהתקין שם מצלמות מיוחדות שיתנו כיסוי מלא.
 • סכסוכי שכנים – במקרה בו אתם נמצאים בסכסוך שכנים, ההגנה על הבית שלכם היא חיונית. אתם רוצים לשמור על הסדר הטוב עד כמה שניתן ולא לגרום לשכנים לחשוד, כך שהצבת מצלמות נסתרות היא פתרון אידיאלי למעקב אחר פעילות השכנים.
 • הגנה מפריצות – אם בשכונה שלכם יש גלי פריצות חוזרים ונשנים אתם יכולים להציב מצלמות נסתרות על מנת לזהות את הגנבים ולנסות לאתר אותם. המצלמות הנסתרות לא מעוררות את חשדם ויוכלו לצלם את הפנים שלהם ואולי אפילו את מספר הרכב.

 

מצלמה נסתרת לבית מחיר משתלם במיוחד

שימוש קבוע למטרות אבטחה במצלמה נסתרת לבית מאפשר לכם ליצור חלל מגורים נעים ופרטי. אתם לא צריכים להסתובב בתחושה של פחד או חוסר ודאות, כאשר יש לכם מצלמות אבטחה שהגישה אליהן היא קלה מאוד וניעשת דרך הטלפון הנייד או המחשב. על כל צרה שלא תביא, מצלמה נסתרת לבית היא כלי שימושי שמאפשר לכם להיות במעקב קבוע על הבית וסביבתו.

מצלמה נסתרת זעירה

מצלמה נסתרת זעירה הוא מונח גג למצלמות זעירות שאותן ניתן להסוות במגוון רחב של אמצעים אחרים על מנת לייצר סביבה המאפשרת צילום ללא ידיעה של המצולמים או של אנשים בסביבה בכלל. הצורך במצלמה כזאת יכול להיווצר במגוון מצבים וממגוון סיבות, החל מחנות המעוניינת לקיים בקרה על ההתנהלות בחנות, מבלי לעורר חשש או אנטגוניזם בקרב הלקוחות, וכלה בעבודות בילוש פרטיות או מקצועיות בהן נדרשת לכם יכולת תיעוד ללא ידיעת הצד השני.

הסוואת מצלמה נסתרת זעירה באביזרים היקפיים

מצלמה נסתרת זעירה יכולה להיות משולבת במגוון אמצעים מכילים כדוגמת שלט של רכב, משקפי שמש, תיק צד, כיס בחולצה או כל אביזר או אמצעי אחר שיכול להכיל את אותה מצלמה מבלי לחשוף אותה. סוג המצלמה המדוייק לה אתם זקוקים, והאופן הטוב ביותר להסוות אותה במרחב הם כמובן שיקולים מקצועיים שאותם אתם רוצים לבחון בסיוע אנשי מקצוע אותם תוכלו למצוא בי.מ. מערכות אזעקה.

כל מה שאתם צריכים כדי לצלם בסתר

מציעה לכם מגוון רחב של אמצעי אבטחה, מצלמות, אינטרקום, תקשורות ואזעקה, ובכלל זה גם שלל סוגים של מצלמות נסתרות זעירות. אנשי המקצוע שלנו יסייעו לכם לבחור את דגם המצלמה המתאים לכם ביותר, יסייעו לכם להבין על האופן בו מתבצע הצילום, איכות הצילום ואחסון המידע המצולם, ויסבירו לכם על אופן השימוש במצלמה, והאופן בו תוכלו להסוות אותה בצורות שונות ויצירתיות.

חברות קידום בגוגל חברות קידום בגוגל