עקבו אחרינו כאן:

050-8767647

לפרטים נוספים וייעוץ חינם, צרו קשר:

סוגים של מערכות אינטרקום​

דברים ששומעים מכאן לא שומעים משם – מערכת האינטרקום

האינטרקום הפך בזמן האחרון ליותר ויותר נפוץ כאמצעי אבטחה שקיים בשוק. הוא מהווה אמצעי חשוב ויעיל ליצירת בקרת כניסה למקומות שונים.

ישנם כמה סוגים של מערכות אינטרקום:

  • אינטרקום לבית פרטי – נהוג להתקין לצורך בקרת כניסה. מערכות אינטרקום יכולות להיות מחוברות לשער המיועד לרכבים,לצורך תקשורת בין החדרים השונים בבית כאשר הבית הוא גדול,ויש קושי לקרא למישהו שנמצא בצד השני של הבית או למנוע את הטרחה להגיע עד אליו על מנת למסור מסר קצר. במערכת האינטרקום ניתן לשלב טלוויזיה ורמקולים במעגל סגור או אפילו לחבר אותו לחייגן הטלפון הביתי.
  • אינטרקום לחדר תינוקות – כיום המודעות לאינטרקום בחדר שבו נמצא תינוק היא גבוהה לאור הנסיבות המצערות של מוות בעריסה .הודות למערכת אינטרקום זאת יכולים ההורים לשמוע מה מתרחש בחדר התינוק גם אם אינם נוכחים בחדר. הימצאותו של אינטרקום בחדר של התינוק הוא אמצעי בטיחותי שיכול למנוע תאונות. ישנן מערכות אינטרקום שהן ניידות ויש את האופציה לשאת אותן לכל מקום בבית.
  • אינטרקום לבנין משותף – התקנת מערכת אינטרקום לבנייני מגורים מאפשרת בקרת כניסה של הנכנסים לבנין במהלך כל שעות היממה , ובכך מונעת כניסה של פורצים ואנשים לא רצויים לבניין, וכן יצירת קשר עם מי שנמצא מעבר לדלת. במערכת אינטרקום לבניין מגורים יש אפשרות להתקין כמה וכמה סוגים – לחצן שיאפשר את פתיחת הדלת אך ורק ע"י דייר הבניין,שילוב של טלוויזיה במעגל סגור עם מסך טלוויזיה בכל דירה ,שילוב של קודן שמאפשר כניסה לבניין רק באמצעות הקשת, אינטרקום לשער קוד ועוד מגוון רחב של אפשרויות.

לפרטים נוספים וייעוץ חינם, צרו קשר:

חברות קידום בגוגל חברות קידום בגוגל