עקבו אחרינו כאן:

050-8767647

לפרטים נוספים וייעוץ חינם, צרו קשר:

אינטרקום IP

מערכות אינטרקום IP הן מערכות יחסית חדשות (עברו כמה תהפוכות בטכנולוגיה ) ולמעשה הן נותנות מספר פתרונות מצויינים בשימושי האינטרקום. קודם כל, אם עד היום היה צורך ממשי להיות במקום כדי לפתוח את השער,דלת,מחסום ,עסק וכדומה,אז היום מי שמתקין מערכת מבוססת IPלא צריך!! ברגע שאורח לוחץ על לחצן הפעמון הצלצול,הדיבור ופתיחת הדלת נעשית דרך הסמארטפון ,גם אם בעל המקום נמצא בחו"ל. כמובן שככל שרשת האינטרנט יותר טובה ומהירה,כך גם איכות ומהירות התפעול טובה יותר. יש מספר נוסף של יתרונות שאפשר לפתוח לדוור,שליח,שכן וכדומה את השער לבית מרחוק מבלי שהם יידעו בכלל שאתם לא בבית.

אני באופן אישי ממליץ מאוד על מערכת כזו,אך צריך לקחת בחשבון שמערכת כזו צריכה להיות טובה,איכותית ואמינה לאורך שנים ,ולא פשוטה שלא תחזיק לכם מעמד.

כל הייעוץ המקצועי, התקנה ואחריות

בי.מ. מערכות אבטחה תוכלו לקבל ייעוץ מקצועי מקיף וכולל אודות מערכות IP ואינטרקום בכלל, להתרשם ממגוון מערכות של מותגי התקשורת המובילים בעולם, וליהנות מאחריות מלאה הן על העבודה והן על המערכת עצמה. אתם מוזמנים להגיע אלינו לפגישת היכרות בה נעניק לכם סקירה מלאה על המערכת, נבצע הדגמה בזמן אמת, וניתן לכם את כל המידע לגבי תהליך ההתקנה הפשוט הכרוך בהתקנת המערכת, כמו גם את כל המחירים למערכות השונות המוצעות על ידנו.

לפרטים נוספים וייעוץ חינם, צרו קשר:

חברות קידום בגוגל חברות קידום בגוגל