עקבו אחרינו כאן:

050-8767647

לפרטים נוספים וייעוץ חינם, צרו קשר:

אינטרקום לבית פרטי

י.מ מערכות משווקת ומתקינה מערכות אינטרקום ואינטרקום טלוויזיה לבניני מגורים, לבתים פרטיים ולעסקים.

מערכות אינטרקום מסוג זה מתחלקות לשתי קבוצות עיקריות: מערכות אינטרקום רגילות או דיגיטליות לבתים פרטיים ובנייני מגורים וגם אינטרקום טלוויזיה המבוסס על פנל עם מצלמה בכניסה ומסך בתוך הדירה או המשרד.

המערכות הרגילות האנלוגיות והדיגיטליות מבוססות על פנל חיצוני מצידו החיצוני של השער או דלת הכניסה, פנל רגיל או משולב קודן לפתיחת השער וע"י לחיצה על הלחצן המתאים מצלצלים יחידות אינטרקום (שפורפרת) בתוך הדירה או המשרד ועם הרמת השפורפרת מתחילה להתנהל שיחה.

מערכות אינטרקום לבית / אינטרקום טלוויזיה מורכבות יותר ובפנל שנמצא מחוץ לשער או לדלת מותקנת מצלמה זעירה (לפעמים גם מצלמה מוסלקת) ובזמן שלוחצים על לחצן הקריאה נדלק המסך בתוך הבית או המשרד ואז מתחילה להתנהל שיחה כשהדייר יכול לראות עם מי הוא מדבר. הדבר יכול להיות מאוד טוב במשרדים שרוצים לזהות את האורחים או כמובן בבתים פרטיים ובבניינים כשרוצים שהילדים שלנו יראו מי עומד מעבר לדלת.

מהי מערכת האינטרקום הנפוצה ביותר בבתים?

היום המערכת הנפוצה ביותר בבתים פרטיים היא מערכת הכוללת מתאם בין מערכות אינטרקום לבית פרטי למערכת הטלפוניה בבית וע"י התקנה של המערכת הזו ניתן להפוך כל טלפון בבית ליחידת אינטרקום ביתי (גם טלפון אלחוטי) ובזמן שאורח לוחץ על לחצן הקריאה באינטרקום כל הטלפונים בבית פועלים ולמעשה הופכים ליחידה אחת. המערכת הזו נפוצה ביותר מפני שהיא נותנת את המענה הטוב ביותר לבתים גדולים ולנוחות מרבית מכל חדר ואפילו מהאלחוטי בגינה אפשר לדבר ולפתוח את השער.

בנוסף לכך, יש ל- י.מ מערכות אזעקה יש מגוון רחב של פנלים חיצוניים, יחידות פנימיות וסוגים שונים של פנלים משולבים מקודד לפתיחת השער ללא צורך במפתח.

מוצרי מערכות אינטרקום:

  • מערכת אינטרקום טלוויזיה.
  • מערכת דיגיטאלית לבניין משותף.
  • אינטרקום לבית פרטי.
  • אלחוטי.
  • עם מצלמה נסתרת לבית.
  • מערכות אינטרקום טלוויזיה ורגיל עם מתאם לקו הטלפון.
  • פנקוד / פנטל.
  • אינטרקום לשער.
  • מסך לאינטרקום טלוויזיה.
  • פנל מהודר.

שירות תיקון אינטרקום:

י.מ. מערכות מספקת התקנת אינטרקום ושירות תיקון למוצר זה. במידה ונתקלתם בתקלה במערכת שלכם, אתם מוזמנים ליצור עימנו קשר ונשמח להגיע ולטפל בתקלה במקצועיות ובמהרה.

שירות תיקון אינטרקום לבית פרטי, לבניין מגורים, למשרד ולכל צורך.

תיקונים למערכות אינטרקום מסוגים שונים: שירות תיקונים לקודן, החלפת אינטרקום, פאנל, החלפת קודן ישן בחדש ועוד.

אינטרקום לבית פרטי עם מצלמה

לפרטים נוספים וייעוץ חינם, צרו קשר:

שאלות ותשובות

מהי מערכת אזעקה ולמי היא נועדה?
מערכת אזעקה היא מערכת אלקטרונית ממוחשבת אשר נועדה להגן בעזרת גלאים כמובן,על שטחים,בתים ,ואזורים בהם אנו רוצים למנוע מאנשים לא רצויים להיכנס. תפקידה של מערכת האזעקה להתריע,לחייג ולדווח לבעל המקום על כול ניסיון של חדירה לאזור המוגן.
באיזה שלב של הבניה צריך ליצור קשר עם חברה שמתקינה מערכות אזעקה?
תמיד רצוי בכל תחום כך גם בתחום האזעקות לתכנן דברים מראש. לא תמיד בעלי הדירות שמים תשומת לב לתכנון מערכת האזעקה בשלבים הראשונים של הבניה או שנותנים (בהמלצת החשמלאי שלהם) לחשמלאי עצמו לתכנן את מערכת ההגנה לביתם. מה שברוב המקרים גורם לפערים לא קטנים בין הטכנולוגיה הקיימת היום בשוק לבין ההכנות שמבצע החשמלאי בשטח. מומלץ מאוד עוד בשלבי התכנון של הבניה ליצור עמנו קשר כדי לאפשר לכם הלקוחות לקבל מידע רב על המערכות הקיימות היום ועל האפשרויות השונות להתקנתם. תכנון מראש ועבודה משותפת עם האדריכלים והמפקחים בשטח מביאה לתוצאה מרבית והגנה מלאה לרכושכם הפרטי.
מהי מערכת "שבתית" ולמי היא נועדה?
מערכת "שבתית" היא מערכת שקודם כל עברה בדיקה הלכתית ואושרה ע"י הגורמים המוסמכים להיות מערכת "שבתית". המערכת הזו נועדה לאנשים שומרי שבת שרוצים להגן על רכושם גם בשבתות ומועדים, אבל לא יכלו לעשות זאת עד היום. המערכת השבתית כוללת בתוכה שעון שבת וע"י תכנון מראש של המערכת והגדרתה ניתן ע"י לחיצה אחת להגדיר שבשעות שבהם אנחנו ישנים בלילה. המערכת תידרך באופן אוטומטי ותגן על הבית, ובשעה שמוגדרת מראש המערכת תנוטרל והגלאים גם לא ידלקו. כך למעשה אנו מבטיחים לאנשים שומרי שבת להפעיל את המערכת גם בשבתות ומועדים ולא לסכן את רכושם.​
האם מערכת אזעקה אמינה ובטוחה?
ראשית, חשוב לציין ולומר שתכנון והתקנה של מעכת אזעקה צריכה להיעשות ע"י אנשים מיומנים ומקצועיים כדי באמת להגיע לרמת אבטחה נכונה ומתאימה. רוב המערכות הנפוצות בשוק הישראלי הן גם מערכות שפותחו ויוצרו בארץ ומותאמות לצרכים ולדרישות שלנו. ומעבר לכך לשרות ארוך שנים ותמיכה לאורך כל הדרך. תפקידה של מערכת האזעקה למעשה הוא למנוע מאנשים לא רצויים להיכנס לבית או לעסק שלנו ובמקרה שהם כבר עושים זאת אז להתריע לנו במהרה. המערכות היום, להבדיל משנים עברו, ממוחשבות ומאוד חכמות כך שניתן להגדיר בהן המון פונקציות ורמות אבטחה ובכך הן נעשות יותר ויותר אמינות ומשוכללות. בנוסף גם הגלאים וציוד הקצה עם השנים ועם התפתחות הטכנולוגיה וייצורה אלמנטים הסופיים מתפתחים ומשתכללים ובכך נותנים מענה יותר טוב ופחות אזעקות שווא. חשוב לציין שוב שכדי שמערכת תהיה אמינה וטובה יש צורך להזמין איש מקצוע על מנת לתכנן ולבנות מערכת מתאימה.
האם יש הבדל בין מצלמות שונות מאותו הסוג?
כמובן, כמו בכל תחום ובמיוחד בתחום פרוץ ופתוח של מצלמות יש רמות וסוגים שונים של ציודים. ישנן רמות שונות של איכות וטיב המוצרים וגם כמובן בכל סוג או קטגוריה של מוצרים יש גם הבדל בין רמות המוצרים גם אם זה מאותו יצרן. לדוגמא: מצלמת אינפרא מיצרן מסוים יכולה להיות בעלת 24 לדים, 30 לדים, 36 לדים, 60 לדים ואף יותר. ההבדל בין סוגי המצלמות הנ"ל ועלותם הוא מספר הלדים וטווח הארה שלהם. בנוסף הבדלים בגודל ויצרן ה-CCD והצ'יפ של כל מצלמה וכמובן בקרת האיכות והחומרים שממנה עשויה המצלמה גם כן באים לידי ביטוי במחיר.
האם זה נכון להתקין כרטיס DVR למצלמות במחשב האישי?
מערכות ההקלטה עובדות 24/7 מה שמצריך מהם מחשב חזק שמתאים לעבודה רציפה ויכולת דחיסת וידאו ברמה טובה. ברוב המקרים מערכות ההקלטה המקצועיות יותר משתלטות על המחשב וכדי לתפעל את המחשב ברמה בסיסית מול מערכת ההפעלה, יוצרת בעיות ממשק. בנוסף, לא כדאי להעמיס על המחשב של המצלמות את כל התוכנות של מערכות ההפעלה והעבודה מפני שזה יכול לגרום להתנגשויות בין התוכנות לתוכנת המצלמות ולגרום לעבודה איטית ושיבוש פעולות הקלטה במחשב. אני ממליץ לרכוש מחשב בנפרד עם תוכנה חוקית ומוכרת ובכך להבטיח עבודה רצופה לאורך שנים ואחריות מלאה.​
האם ניתן לשלוט במצלמות מתנייעות גם מהבית?
מצלמות מתנייעות שמחוברות למערכת הקלטה דיגיטלית ניתן לצפות בהם מכל מקום בעולם וכמובן לשלוט בהם בחלק מהמקרים דרך הדפדפן בלבד ובחלק מהמקרים ע"י הורדת תוכנה בצורה מאוד פשוטה למחשב האישי ואז לשלוט בכל המצלמות המתנייעות. ישנן גם מערכות בשוק שמאפשרות לשלוט בכל התכנה ובמצלמות המתנייעות גם דרך הטלפון הסלולרי.
האם ניתן להתקין מצלמות נסתרות בכל מקום?
ברוב המקרים, מתאפשרת התקנה טובה ואיכותית של מצלמות נסתרות. ישנם מקרים בודדים שבסיור מקדים במקום מסתבר שלא ניתן להתקין מצלמות נסתרות בגלל אופי המקום ואז מומלץ או להחליף מקום שבו יותקנו המצלמות או אפילו לא להתקין בכלל כדי לא להגיע למצב שבו הותקנה מערכת בכל זאת והיא התגלתה כבר בהתחלה. במקרים כאלה, הלקוח יכול להיות גם מתוסכל מחוסר ההצלחה וגם מההרגשה שהוציא סתם כסף ללא כל תועלת.
כמה עולה מערכת מצלמות או אזעקה?
השאלה הזו נשאלת המון פעמים בהמון מפגשים שלנו בעלי המקצוע עם אנשים. לרכוש מערכת מצלמות או אזעקה זה לא כמו לרכוש טלוויזיה או מקרר מדגם מסוים. כדי לרכוש מערכת ביטחון צריך להגיע איש מקצוע למקום כדי לבחון את המקום ואת הצרכים של הלקוח ורק לאחר מכן הוא יכול להוציא הצעת מחיר מסודרת שמתאימה בדיוק לצרכיו של הלקוח.

אינטרקום לבית פרטי עם מצלמה

כאשר אנחנו בונים בית פרטי אנחנו בונים בעצם את המבצר שמגן על המשפחה שלנו. לכן זה לא מפתיע לגלות משפחות ובעלי בתים אשר מוכנות להשקיע משאבים רבים על מנת להתקין את מערכת האבטחה האיכותית והחזקה ביותר לבית שלהם. כדי לאפשר אבטחה מלאה משפחות רבות בוחרות להתקין אינטרקום לבית פרטי שיהיה הגנה ראשונה לבית שלהם. אינטרקום בבסיסו הוא כלי יחסית פשוט לתקשורת מילולית בין פנים הבית ושער הכניסה. אולם כיום מערכות אינטרקום מתקדמות מאפשרות ליצור תקשורת מתקדמת כמו שיחת וידאו בין הדייר לאורח. כך אתם יכולים לקבל בתוך שניות תמונה ויזואלי וקול של האדם מחוץ לדלת ולהיות בטוחים שאתם מכניסים הביתה רק אנשים מוכרים. אינטרקום לבית פרטי פותר לכם את בעיית האבטחה הבסיסית של שער הכניסה לבית כאשר מדובר בבתים גדולים מאוד או בתים עם ילדים.

אינטרקום לבית פרטי שמגן על הילדים

אצל משפחות עם ילדים החלק המשמעותי ביותר בהגנה על הבית הוא דווקא הביטחון של הילדים שלנו כשאין מבוגר בבית. התקנת מערכת אינטרקום טלוויזיה ,או אפילו אינטרקום רגיל ללא מצלמה פותרת לנו את הבעיה הזו כשאנו יודעים שהילדים שלנו לא יפתחו את הדלת לאנשים זרים, אלה רק למי שהם מזהים.

המצלמה באינטרקום בשילוב עם הסאונד מאפשרים לילד לזהות את האדם שעומד בדלת ולהחליט האם הוא יכול ורוצה לפתוח את הדלת או שהוא מעדיף לקרוא למבוגר אחראי. עם הזמן הילדים מפתחים את היכולות העצמאיות שלהם ולומדים להבחין בין טוב ורע בזכות האינטרקום. כך גם ילדי המפתח אשר נמצאים שעות רבות לבד בבית יכולים להגן על עצמם מאנשים זרים.

התקנת אינטרקום לבית פרטי במהירות ובקלות

כמו כל מכשיר חשמלי גם אינטרקום לבית פרטי דורש התקנה של איש מקצוע. כיום טכנאים יכולים לבצע את ההתקנה תוך שעות ספורות, ובעזרת כלים מתקדמים לאפשר לכם לקבל מוצר איכותי שישמר בבית שלכם לאורך שנים רבות. ניתן להתקין מערכות אינטרקום בכמה נקודות בבית ולתת כיסוי מלא גם בקומות העליונות. כך שאם מדובר בבתים גדולים אין שום צורך לרדת עד לדלת הכניסה על מנת לענות צלצול בדלת ולפתוח אותה לאורחים. לאינטרקום יש עיצובים אשר מתאימים לכל חלל ומאפשרים לכם לשלב אותו באלגנטיות בקיר, כך שהוא לא יהיה בולט מידי.

היתרונות באינטרקום לבית

בכניסה לכל בית, מבנה משרדי או ציבורי מותקנות כיום מגוון מערכות טכנולוגיות שיכולות לעזור לבעלי הבניין לסנן את האורחים הנכנסים למבנה. אחת מאותן מערכות היא מערכת האינטרקום המוכרת לכולנו מהשימוש הביתי, אשר מאפשרת ליצור תקשורת מילולית בין האנשים גם אם הם לא רואים זה את זה. אינטרקום איכותי לאינטרקום שנותן לכם מידע עדכני בנוגע לאורחים בדלת ומאפשר לכם להכניס לבניין רק את האנשים שאתם בטוחים בזהותם ובאמינות שלכם. מערכות אינטרקום מודרניות כוללות גם סאונד וגם מצלמות קטנות ויעילות על מנת לאפשר זיהוי ודאי ומוחלט. על ידי לחיצת כפתור אתם יכולים לאפשר לכל אדם להיכנס לשטח של המשרד שלכם, מבלי לקום מהכיסא ולהפסיק את שגרת היום העמוסה. שימוש באינטרקום מקל עליכם זה ביצוע פעולות היומיומיות ושומר על הסדר במבנה שלכם.

התקנה פשוטה של אינטרקום משפרת את התפקוד במשרד

בעלי משרדים רבים בוחרים להתקין אינטרקום חדיש בכניסה לבניין משרדים מכמה סיבות:

נגישות – על-פי-רוב מזכירות המשרד הן אלו שנותנות מענה לאנשים בכניסה לבניין. האפשרות לחבר את האינטרקום למערכת הטלפונים ואפילו למחשב במשרד מקלה על צוות המזכירות ומאפשרת להן בלחיצת כפתור אחת לענות למי שנמצא בדלת.

ויזואליות – לפעמים הזיהוי הקולי לא מספיק לכם ואתם רוצים להיות בטוחים שמישהו עומד בכניסה לדלת צריך להיכנס למשרד שלכם, ניתן להתקין מצלמות זעירות כחלק ממערכת האינטרקום המשרדית. המצלמות מה אפשרות לקבל זיהוי פנים מדויק ולאשר כניסה רק לאנשים המתאימים.

קודן – עובדי המשרד, אשר צריכים לקבל גישה מלאה לא חייבים כל פעם לצלצל בפעמון ולהמתין עד שאתה מזכירות יענה. ניתן להתקין קודן עם קוד סודי שיפתח להם את הדלת בקלות ובמהירות ללא עיכובים מיותרים.

פתיחה מרחוק – לאחר שצוות המזכירות וידאו את זהותו של ה מצלצל בדלת הן יכולות לאשר לו את הכניסה למבנה מרחוק מבלי לקום מהכיסא. במשרדים הומי אדם מדובר בפעולה יעילה שמסייעת לקצר את ההתעסקות באורחים.

אינטרקום בהתקנה מהירה

אם בעבר התקנה של אינטרקום דורש ממכם להשקיע זמן רב בחיפוש אחר המוצר האיכותי ביותר כמו גם יום התקנה וטיפול שוטף. כיום מערכות אינטרקום איכותיות שלא יאפשרו לכם לעשות טעויות בזיהוי הן מוצר צריכה נפוץ מאוד, שניתן להתקין בקלות ובמהירות. סיוע של טכנאי מוסמך יכול לאפשר לכם לעדכן את המערכת תוך כמה שעות וכבר באותו היום להתחיל להפעיל את האינטרקום החדש שלכם במשרד.

חברות קידום בגוגל חברות קידום בגוגל