עקבו אחרינו כאן:

050-8767647

לפרטים נוספים וייעוץ חינם, צרו קשר:

מערכות מולטימדיה

מערכת קולנוע ביתית נועדה להבטיח חווית צפייה ושמע איכותית בסלון או בחדר הקולנוע שלנו.

לא מספיק לקנות מערכת יקרה כדי להבטיח שנשמע ונראה כמו שצריך, יש צורך בידע נרחב ובבחירה נכונה של המערכת המתאימה לנו ,לפי גודל החלל ,וכמובן בצורת ההתקנה.

לכן, מומלץ מאוד מימי שרוצה לחוות את חווית הצפייה באיכות הטובה ביותר בהתאם לתקצב שבחר, להתייעץ עם איש מקצוע מתאים ומיומן.

מערכת קולנוע ביתית היא לא עוד מערכת סטראו משוכללת. מערכת קולנוע ביתית מתייחסת לא רק לאודיו, אלה גם לתמונה. חשוב מאוד להבין ולהבדיל בין מערכת סטראו לבין מערכת קולנוע ביתי.

לדעת לבחור את המגבר הנכון ביחס למקרן או המסך שבחרנו, לדעת לבחור את הרמקולים המתאימים וכדומה.

מרכיביה העיקריים של מערכת קולנוע ביתי הם:

  1. מקור השמע / תמונה – DVD, כבלים, מחשב וכדומה.
  2. מערכת ההגברה רסיבר – שתפקידו להעביר בצורה הטובה ביותר גם את הסאונד וגם את התמונה.
  3. מקור הצפייה – סוג הטלוויזיה או המקרן וגודל המסך.
  4. הרמקולים – תפקידם של הרמקולים הוא5 להעביר את הסאונד בצורה הטובה והנעימה ביותר שאפשר.

בחירה לא נכונה של רמקולים יכולה להרוס את כל חווית הצפייה.

אחד הדברים החשובים בהתקנת מערכות קולנוע ביתי הוא תכנון מוקדם של המערכת. ברגע שנעשה תכנון מוקדם למערכת, אנו יכולים לקבל את מלוא התמורה עבור המערכת, וכמובן לבחור את הציוד המתאים במדויק לתקציב שלנו ולגודל החלל.

הנה לכם מספר טיפים שיעזרו לכם לתכנן נכון מערכת קולנוע ביתי:

  1. קודם כל התייעצו עם איש מקצוע,לימדו את סוגי המערכות והפתרונות הקיימים בשוק, ואז ביחד ביחרו את המערכת המתאימה לכם ולצרכים שלכם.
  2. חישבו ובדקו ביחד עם בני המשפחה מהם סגנונות הצפייה האהובים עליכם כדי להקל עליכם בבחירת המערכת המתאימה.
  3. שבו עם הקבלן, אדריכל, מעצב ותכננו בדיוק את כל ההכנות הנדרשות למערכת שבחרתם. (לא תמיד המעצבים והאדריכלים שולטים בנושא), לכן חשוב מאוד לערב את בעל המקצוע בשלבי התכנון. אי ביצוע ההכנות מראש בדרך כלל גורם לכך שמתקינים ציוד לא מתאים ומתאכזבים מהתוצאה.
  4. קבעו את גודל התקציב מראש כדי שתדעו איזה ציוד לבחור ומה ההכנות הנדרשות לאות ציוד.
  5. בדקו שבעל המקצוע שבחרם מקצועי ,אמין ושמלווה אתכם לאורך כל הפרויקט.

אנו בי.מ מערכות נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה ובקשה​.

לפרטים נוספים וייעוץ חינם, צרו קשר:

שאלות ותשובות

מהי מערכת אזעקה ולמי היא נועדה?
מערכת אזעקה היא מערכת אלקטרונית ממוחשבת אשר נועדה להגן בעזרת גלאים כמובן,על שטחים,בתים ,ואזורים בהם אנו רוצים למנוע מאנשים לא רצויים להיכנס. תפקידה של מערכת האזעקה להתריע,לחייג ולדווח לבעל המקום על כול ניסיון של חדירה לאזור המוגן.
באיזה שלב של הבניה צריך ליצור קשר עם חברה שמתקינה מערכות אזעקה?
תמיד רצוי בכל תחום כך גם בתחום האזעקות לתכנן דברים מראש. לא תמיד בעלי הדירות שמים תשומת לב לתכנון מערכת האזעקה בשלבים הראשונים של הבניה או שנותנים (בהמלצת החשמלאי שלהם) לחשמלאי עצמו לתכנן את מערכת ההגנה לביתם. מה שברוב המקרים גורם לפערים לא קטנים בין הטכנולוגיה הקיימת היום בשוק לבין ההכנות שמבצע החשמלאי בשטח. מומלץ מאוד עוד בשלבי התכנון של הבניה ליצור עמנו קשר כדי לאפשר לכם הלקוחות לקבל מידע רב על המערכות הקיימות היום ועל האפשרויות השונות להתקנתם. תכנון מראש ועבודה משותפת עם האדריכלים והמפקחים בשטח מביאה לתוצאה מרבית והגנה מלאה לרכושכם הפרטי.
מהי מערכת "שבתית" ולמי היא נועדה?
מערכת "שבתית" היא מערכת שקודם כל עברה בדיקה הלכתית ואושרה ע"י הגורמים המוסמכים להיות מערכת "שבתית". המערכת הזו נועדה לאנשים שומרי שבת שרוצים להגן על רכושם גם בשבתות ומועדים, אבל לא יכלו לעשות זאת עד היום. המערכת השבתית כוללת בתוכה שעון שבת וע"י תכנון מראש של המערכת והגדרתה ניתן ע"י לחיצה אחת להגדיר שבשעות שבהם אנחנו ישנים בלילה. המערכת תידרך באופן אוטומטי ותגן על הבית, ובשעה שמוגדרת מראש המערכת תנוטרל והגלאים גם לא ידלקו. כך למעשה אנו מבטיחים לאנשים שומרי שבת להפעיל את המערכת גם בשבתות ומועדים ולא לסכן את רכושם.​
האם מערכת אזעקה אמינה ובטוחה?
ראשית, חשוב לציין ולומר שתכנון והתקנה של מעכת אזעקה צריכה להיעשות ע"י אנשים מיומנים ומקצועיים כדי באמת להגיע לרמת אבטחה נכונה ומתאימה. רוב המערכות הנפוצות בשוק הישראלי הן גם מערכות שפותחו ויוצרו בארץ ומותאמות לצרכים ולדרישות שלנו. ומעבר לכך לשרות ארוך שנים ותמיכה לאורך כל הדרך. תפקידה של מערכת האזעקה למעשה הוא למנוע מאנשים לא רצויים להיכנס לבית או לעסק שלנו ובמקרה שהם כבר עושים זאת אז להתריע לנו במהרה. המערכות היום, להבדיל משנים עברו, ממוחשבות ומאוד חכמות כך שניתן להגדיר בהן המון פונקציות ורמות אבטחה ובכך הן נעשות יותר ויותר אמינות ומשוכללות. בנוסף גם הגלאים וציוד הקצה עם השנים ועם התפתחות הטכנולוגיה וייצורה אלמנטים הסופיים מתפתחים ומשתכללים ובכך נותנים מענה יותר טוב ופחות אזעקות שווא. חשוב לציין שוב שכדי שמערכת תהיה אמינה וטובה יש צורך להזמין איש מקצוע על מנת לתכנן ולבנות מערכת מתאימה.
האם יש הבדל בין מצלמות שונות מאותו הסוג?
כמובן, כמו בכל תחום ובמיוחד בתחום פרוץ ופתוח של מצלמות יש רמות וסוגים שונים של ציודים. ישנן רמות שונות של איכות וטיב המוצרים וגם כמובן בכל סוג או קטגוריה של מוצרים יש גם הבדל בין רמות המוצרים גם אם זה מאותו יצרן. לדוגמא: מצלמת אינפרא מיצרן מסוים יכולה להיות בעלת 24 לדים, 30 לדים, 36 לדים, 60 לדים ואף יותר. ההבדל בין סוגי המצלמות הנ"ל ועלותם הוא מספר הלדים וטווח הארה שלהם. בנוסף הבדלים בגודל ויצרן ה-CCD והצ'יפ של כל מצלמה וכמובן בקרת האיכות והחומרים שממנה עשויה המצלמה גם כן באים לידי ביטוי במחיר.
האם זה נכון להתקין כרטיס DVR למצלמות במחשב האישי?
מערכות ההקלטה עובדות 24/7 מה שמצריך מהם מחשב חזק שמתאים לעבודה רציפה ויכולת דחיסת וידאו ברמה טובה. ברוב המקרים מערכות ההקלטה המקצועיות יותר משתלטות על המחשב וכדי לתפעל את המחשב ברמה בסיסית מול מערכת ההפעלה, יוצרת בעיות ממשק. בנוסף, לא כדאי להעמיס על המחשב של המצלמות את כל התוכנות של מערכות ההפעלה והעבודה מפני שזה יכול לגרום להתנגשויות בין התוכנות לתוכנת המצלמות ולגרום לעבודה איטית ושיבוש פעולות הקלטה במחשב. אני ממליץ לרכוש מחשב בנפרד עם תוכנה חוקית ומוכרת ובכך להבטיח עבודה רצופה לאורך שנים ואחריות מלאה.​
האם ניתן לשלוט במצלמות מתנייעות גם מהבית?
מצלמות מתנייעות שמחוברות למערכת הקלטה דיגיטלית ניתן לצפות בהם מכל מקום בעולם וכמובן לשלוט בהם בחלק מהמקרים דרך הדפדפן בלבד ובחלק מהמקרים ע"י הורדת תוכנה בצורה מאוד פשוטה למחשב האישי ואז לשלוט בכל המצלמות המתנייעות. ישנן גם מערכות בשוק שמאפשרות לשלוט בכל התכנה ובמצלמות המתנייעות גם דרך הטלפון הסלולרי.
האם ניתן להתקין מצלמות נסתרות בכל מקום?
ברוב המקרים, מתאפשרת התקנה טובה ואיכותית של מצלמות נסתרות. ישנם מקרים בודדים שבסיור מקדים במקום מסתבר שלא ניתן להתקין מצלמות נסתרות בגלל אופי המקום ואז מומלץ או להחליף מקום שבו יותקנו המצלמות או אפילו לא להתקין בכלל כדי לא להגיע למצב שבו הותקנה מערכת בכל זאת והיא התגלתה כבר בהתחלה. במקרים כאלה, הלקוח יכול להיות גם מתוסכל מחוסר ההצלחה וגם מההרגשה שהוציא סתם כסף ללא כל תועלת.
כמה עולה מערכת מצלמות או אזעקה?
השאלה הזו נשאלת המון פעמים בהמון מפגשים שלנו בעלי המקצוע עם אנשים. לרכוש מערכת מצלמות או אזעקה זה לא כמו לרכוש טלוויזיה או מקרר מדגם מסוים. כדי לרכוש מערכת ביטחון צריך להגיע איש מקצוע למקום כדי לבחון את המקום ואת הצרכים של הלקוח ורק לאחר מכן הוא יכול להוציא הצעת מחיר מסודרת שמתאימה בדיוק לצרכיו של הלקוח.
חברות קידום בגוגל חברות קידום בגוגל